GÖLBAŞILI TAKSİCİLERDEN MEHMETÇİĞE ANLAMLI DESTEK

Gölbaşılı taksi şoförleri, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin’de başlattığı Zeytin Dalı Harekâtına destek olmak amacıyla bir günlük kazançlarını Mehmetçik Vakfı’na bağışlama kararı aldı.

GÖLBAŞILI TAKSİCİLERDEN MEHMETÇİĞE ANLAMLI DESTEK
Bu içerik 422 kez okundu.

 

‘Gölbaşı Toki Park Eymir Taksi Durağı’ şoförleri Afrin’de terör örgütlerine yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı’ harekâtına katılan Türk Ordusuna destek olmak amacıyla bir günlük kazançlarını Mehmetçik Vakfı’na bağışlama kararı aldı. Taksi şoförleri Afrin için başlattıkları kampanya için: “Gölbaşı Toki Park Eymir Taksi Durağı şoförleri olarak Devletimizin, Milletimizin, Vatanımızın ve şanlı ordumuzun sonuna kadar yanındayız. Devletimizin bu ufak yardımlara ihtiyacı yok ama karınca kararınca bizde böyle bir destek verelim, katkıda bulunalım istedik” dedi.

Duruay da Taksi Şoförlerinin Kampanyasını Destekledi

Gölbaşılı taksi esnafının amacıyla bir günlük kazançlarını Mehmetçik Vakfına bağışlama kararına, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’dan da  destek geldi. Taksi şoförlerinin anlamlı davranışını takdirle karşıladığını belirten Duruay “Gölbaşılı taksi esnafı hemşerilerimiz bir günlük iaşelerini Mehmetçik Vakfı’na  verme kararı ile örnek bir davranışa imza attılar. Bizde onlara destek olmak maksadıyla buradayız. Bugün burada Türk Milleti’nin fedakârlığına, alicenaplığına hep birlikte bir kere daha şahit oluyoruz. Milli mücadele yıllarında, Heyet-i Temsil’e ev sahipliği yapan ve elindeki tüm imkânlarını milli mücadele için seferber eden hemşerilerimizin bugün de  aynı ruhu, aynı özveriyi taşıdığını görüyoruz. Kendileriyle gurur duyuyorum” dedi.

Afrin TOKİ Taksi Durağı Şoförleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR DÖRT DÖRTLÜK
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR DÖRT DÖRTLÜK
Sigortasız annelere geriye dönük borçlanma hakkı için kanun teklifi verildi
Sigortasız annelere geriye dönük borçlanma hakkı için kanun teklifi verildi