Başkan Duruay ‘Kitap Okuma Halkasına’Girdi

Gölbaşı Belediye Başkan’ı Fatih Duruay, Gölbaşı Gençlik Merkezi tarafından uygulanan "Kitap Okuma Halkaları" projesi kapsamında Şehit Meriç Alemdar İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Başkan Duruay ‘Kitap Okuma Halkasına’Girdi
Bu içerik 332 kez okundu.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen ve Gölbaşı Gençlik Merkezi tarafından uygulanan "Kitap Okuma Halkaları" projesi kapsamında, Şehit Meriç Alemdar İlkokulu öğrencileri kitap okuma konusunda farkındalık yaratmak ve kitap okuma alışkanlığını sağlamak amacıyla Gölbaşı Belediye Başkan’ı Fatih Duruay’la bir araya geldi.

Samet Behrengi’nin ‘Küçük Karabalık’ kitabını değerlendirmesinin yapıldığı buluşmada, öğrenciler Başkan Duray’a kitap hakkında görüşlerini anlattı.Eğlenceli anlara ev sahipliği yapan buluşmada, Başkan Duruay ve öğrenciler kitaplar üzerine sohbet etti.

Projeden memnuniyetini dile getiren Duray; “Öğrencilerimizin kitap okuma halkasına beni de almasından mutluluk duydum. Öğrencilerimiz kitap okuyarak muhakeme, düşünme ve topluluk önünde kendini ifade edebilme yeteneklerini geliştiriyorlar.Gençlik Spor Bakanlığımıza Gölbaşı Gençlik Merkezi yöneticilerimize bu anlamlı projeyi hayata geçirmelerinden dolayı tebrik ediyorum.”dedi

Gölbaşı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İrfan Özüdoğru ise “Kendilerini ağırlayan ve kitap okuma halkasına dahil olan Gölbaşı Belediye Başkan’ımız Fatih Duruay’a teşekkür ediyorum. Amacımız farkındalık yaratmak ve öğrencilerimizi kitap okumaya teşvik etmekdir”şeklinde konuştu.

Gölbaşı Belediye Başkan’ı Fatih Duruay ve öğrencilerin kitap okuma buluşması Başkan Duray’ın öğrencilere lego oyuncak vermesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Kitap Okuma Halkası Gölbaşı Belediyesi Fatih Duruay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR DÖRT DÖRTLÜK
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR DÖRT DÖRTLÜK
Sigortasız annelere geriye dönük borçlanma hakkı için kanun teklifi verildi
Sigortasız annelere geriye dönük borçlanma hakkı için kanun teklifi verildi