GÖLBAŞI'NDA DEVAM EDEN MODERN PROJELER

Gölbaşı Belediyesi tarafından Seğmenler Mahallesi’nde yapımına başlanan Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri, Seğmenler Pazar Yeri İnşaatı ve Kapalı Otopark projelerinde sona gelindi

GÖLBAŞI'NDA DEVAM EDEN MODERN PROJELER
Bu içerik 360 kez okundu.

Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri ve Seğmenler Pazar Yeri İnşaatlarında Sona Gelindi

Gölbaşı Belediyesi’nin 4 büyük projesinden biri olan Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri ve Seğmenler Pazar Yeri inşaat çalışmaları büyük bir hızlılık içerisinde devam ederken, inşaatının yüzde 90’ı tamamlandı. 2017 yılı sonunda hizmete açılmasını planlanan sosyal tesis ve pazar yerinin kaba inşaatı tamamlanma aşamasındayken,birtakım kapı, pencere, boya, enerji ve tesisat döşeme çalışmalarına başlandı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay: “Sadece pazar yeri değil gerçek bir yaşam alanı”
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, sosyal tesis ve pazar yeri inşaat çalışmalarının aralıksız devam ettiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:
“Gölbaşılı vatandaşlarımızın hem sosyal tesis hem de daha kullanışlı pazar ihtiyacını karşılamak için güzel bir projeyi tamamlamak üzereyiz. İlçemize değer katacak projemiz sadece pazar yeri olarak değil, her türlü etkinlik ve buluşmanın gerçekleşeceği bir yaşam alanına dönüşüyor. Şimdiden Gölbaşılılara hayırlı uğurlu olsun.”
Gölbaşı’nın ilk kapalı otoparkının da bulunacağı sosyal tesis ve pazar yerinin içerisinde zabıta merkezi, beyaz masa, engelliler merkezi, spor ve fitness merkezi, çocuk oyun alanları, açık pazar alanı, 7 adet digital ekranlı tam donanımlı derslik, çok amaçlı salon, kadın ve erkek mescit alanları yer alacak.    
Pazar yerinin alt katında bulunacak olan kapalı otopark, büyük ölçüde Gölbaşı trafiğini rahatlatacak.
 

 

Gölbaşı Aile Yaşam Merkezi Otopark
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR DÖRT DÖRTLÜK
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR DÖRT DÖRTLÜK
Sigortasız annelere geriye dönük borçlanma hakkı için kanun teklifi verildi
Sigortasız annelere geriye dönük borçlanma hakkı için kanun teklifi verildi