SİNCAN’DA GÖNÜL SOFRALARI KURULUYOR

Sincan Belediyesi, büyük bir hizmete daha imza attı. İlçenin merkezinde güngörmüş geçirmiş büyükler için Güngörmüşler Konağını hizmete sunan Sincan Belediyesi, bir kez daha büyüklere olan saygısını gözler önüne serdi. Belediye, güngörmüşlerin iftar çadırlarında sıra beklemeden bir arada orucunu açması için Güngörmüşler Konağında her akşam iftar yemeği veriyor. Güngörmüşlerin hayır dualarını alan Belediye, tüm güngörmüş büyükleri Güngörmüşler Konağı’na davet ediyor.

SİNCAN’DA  GÖNÜL SOFRALARI KURULUYOR
Bu içerik 1554 kez okundu.

Sincan Belediyesi, Ramazan boyunca her gün Güngörmüşler Konağında güngörmüşlere iftar veriyor. Tarihin gerçek tanıkları olan büyüklere gösterdiği saygıyı her fırsatta gözler önüne seren Sincan Belediyesi, güngörmüşleri Ramazan’da da aynı sofrada buluşturuyor. Güngörmüşler böylece hem iftar çadırlarında sıra beklemeden masalarda huzur içinde orucunu açıyor hem de akranları ile bir arada olma imkanı yakalıyor.


İftarlardaki ilgi ve alakadan oldukça memnun olduklarını söyleyen güngörmüş amcalardan Mustafa Eker, “Belediyemize bu hayırlı hizmetinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu hayırlı hizmet dolayısıyla arkadaşlarımızla hem bir arada zaman geçiriyor hem de orucumuzu hep bir arada açıyoruz. Tüm arkadaşlarımız da iftardan memnun… İlgi alaka ve özen bize kendimizi evimizde gibi hissettiriyor. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.


Ramazan Ayı’nın birlik ve beraberlik ayı olduğunun altını çizen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Birlik ve beraberliğin aşılandığı bu kutlu aya ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bu kutlu Ayda Güngörmüşler Konağımızda da büyüklerimize her gün iftar sofraları kuruyoruz. Büyüklerimiz her zaman başımızın tacı… Onların hayır dualarını almak ve güzel temennileri duymak en güzel ödülümüz. Tüm büyüklerimizi Konağımıza bekliyoruz.” dedi.


eymir medya eymirmedya ajans haber mogan eymir toki gölbaşı ahmet tipi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR DÖRT DÖRTLÜK
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR DÖRT DÖRTLÜK
Sigortasız annelere geriye dönük borçlanma hakkı için kanun teklifi verildi
Sigortasız annelere geriye dönük borçlanma hakkı için kanun teklifi verildi