Pursaklar Belediyesi kültür gezileri

Pursaklar’dan Urfa gezisine büyük ilgi Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğünün başlatmış olduğu uçak seyahati ile kültür gezileri için 4 bin kişi başvuru yaptı. Başvuru yapanlar arasından çekilen kura ile 750 kişi Şanlıurfa’ya gönderildi

Pursaklar Belediyesi kültür gezileri
Bu içerik 1511 kez okundu.

Pursaklar Belediyesi kültür gezileri kapsamında rekor başvuru oldu. Uzun yıllardır devam eden kültür gezilerinde hava ulaşımı döneminin başlamasıyla çok sayıda kişi Şanlıurfa’ya uçak ile seyahat etmek için Halkla İlişkiler Müdürlüğüne başvuru yaptı. Kültür gezileri için müracaat eden 6 bin kişi arasından çekilen kura sonucutoplam 750 kişi Şanlıurfa’ya uçaklarla götürüldü. Her hafta 46 kişilik gruplar, Şanlıurfa gezisine katılarak Türkiye’nin güzelliklerini yerinde görme imkanı buldu.

Günübirlik gezinin bütün masraflarını karşılayan Pursaklar Belediyesi, bu hizmetiyle ilçe sakinlerine konforlu seyahat etme imkânı sundu. Özellikle hanımlar ve ihtiyarlar için otobüslerle uzun süre yolculuk etmenin zorluklarına değinen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Hemşerilerimiz için en güzel hizmeti sunma gayretindeyiz. Yaklaşık 750 kişiyi Şanlıurfa’ya götürdük. Uçakla seyahat etmenin konforunu ve ülkemizin güzelliklerini görmenin mutluluğunu birlikte yaşadılar. Son olarak 9. Dedeler ve Neneler İkinci Bahar Yürüyüşündeki çekilişte isimleri çıkan 46 dede ve nenemizi göndereeğiz. Hemşerilerimizin gezilerimize gösterdiği ilgi bizleri memnun etti. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Pursaklar halkı hizmetten duydukları memnuniyeti belirterek Başkan Çetin’e teşekkür etti. Gezi kapsamında şu ana kadar 750 kişi Şanlıurfa’ya uçakla seyahat etti. Son kafileyi ise Dedeler ve Neneler İkinci Bahar Yürüyüşünün talihleri oluşturacak.

 

eymir medya eymirmedya ajans haber mogan eymir toki gölbaşı ahmet tipi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR DÖRT DÖRTLÜK
GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR DÖRT DÖRTLÜK
Sigortasız annelere geriye dönük borçlanma hakkı için kanun teklifi verildi
Sigortasız annelere geriye dönük borçlanma hakkı için kanun teklifi verildi